מחפשים מקום מושלם לברית מילה? (במרכז)
אולם לברית עם עיצוב מושקע וחגיגי? אווירה יוצאת דופן?
אוכל טעים במיוחד? מנות מפנקות? שירות מכל הלב?

מנהטן אירועים הוא אולם אירועים מהמם, אשר עוצב במיוחד עבור אירועים משפחתיים משמחים כמו ברית מילה.
מיקום מנצח (ליד "מתחם הבורסה" ברמת גן) וצוות עובדים שמחכה לשמוח ביחד איתכם. אז למה אתם מחכים?
צרו עמנו קשר ונתאם את התאריך שמתאים לכם (עד 165 איש). פתוח גם בימי שישי!

אחרי שנולד לנו תינוק חדש, יש הרבה דברים שצריכים לתכנן. מבגדים לילד החדש, דרך רישומים שונים ועד לול וצעצועים שיתאימו לעולל החדש. אך הדבר הראשון שיש לתכנן זה את ברית המילה שלו!

ברית מילה, זה האירוע הראשון של כל תינוק יהודי שבא לעולם. באירוע זה, הנעשה ביום השמיני להולדתו של התינוק, הוא מבצע את טקס חתיכת העורלה, ובכך הוא מקיים את מצוות הברית, כפי שנקבע בימי התנ"ך, בין אברהם לאלוהים, ברית הבשר.

אולמות לברית במרכז – חוגגים קרוב לבית

אך לא רק טקס ברית הוא החשוב, אלא עצם האירוע. מדובר באירוע משפחתי גדול, בו נכנס התינוק למשפחה. אז הוא מקבל את שמו, וכל בני המשפחה, הקרובה והרחוקה, באים לברך אותו.

אולמות לברית הינם בד"כ אולמות אירועים בגודל בינוני עד 180 איש. להבדיל מאירועים אחרים, מסיבת ברית מילה יכולה לכלול מגוון אטרקציות ייחודיות, כגון: ליצנים, קוסמים וגורמים אחרים שמתאימים לאירוע של ברית (ויפעילו את הילדים). רק אל תשכחו להזמין מוהל… 🙂

אולם לברית במרכז – מזמינים רק אחרי לידת התינוק!

רצוי מאוד לערוך את תכנון האירוע, אחרי הלידה. מאחר ותאריך הלידה איננו דבר ידוע מראש, באופן מוחלט, אז רק אחרי שנגמרת הלידה והילד יוצא לעולם, יש להתחיל בתכנון של ברית. ראשית, מזמינים אולם אירועים לברית, לאחר מכן שולחים הזמנות, ובהמשך הזמן הקצר דואגים לקייטרינג, תקליטן, צלם וכל שאר האלמנטים (אנחנו כאן כדי לעזור!).

יש לא מעט אנשים, שמעדיפים לקיים את הטקס של ברית בבית החולים, בעוד שאת המסיבה הם עורכים בשלב מאוחר יותר, כך יש להם יותר זמן לבחור אולם לברית ולתכנן את האירוע לפרטי פרטים.

מחפשים אולמות לברית באיזור המרכז? מנהטן אירועים הוא אחד האולמות המקסימים ביותר בגוש דן, לקיום מסיבות ברית. אולם לברית במרכז בעיצוב יוצא דופן ואוירה אינטימית, שמעניק תחושה חמימה ונעימה, בדיוק כמו התחושה שאתם הייתם רוצים להעניק לתינוק שלכם, בבואו לעולם.