מחפשים מקום לאירוע קטן במרכז?
מקום נעים ואינטימי עבור האירוע שלכם? אווירה חגיגית ויוצאת דופן?
אוכל טעים במיוחד עבור מסיבה? תפריט מגוון? פינוקים? שירות מכל הלב?

מנהטן אירועים הוא אולם לאירועים קטנים באיזור המרכז (ליד "מתחם הבורסה" ברמת גן) –
המקום המושלם עבור חתונה קטנה, ברית מילה, מסיבת יום הולדת, בר מצווה או כל אירוע קטן פרטי אחר.
עיצוב מודרני חדש ומושקע, שיאפשר לכם לחגוג ולשמוח כמו שצריך! אנו מחכים לכם!

מקום לאירועים קטנים במרכז – אידיאלי עבור האירוע שלך!

אולם לאירועים קטנים הוא אולם בגודל קטן אשר משמש לחגיגות של אירועים רבים כמו חגיגות, ימי הולדת, ימי נישואין, חגיגות לקראת גיוס, או סתם אם רוצים לערוך אירוע חגיגי בשביל להרגיש טוב בערב חגיגי ומיוחד. בעלי שמחה רבים יחפשו מקום לאירוע קטן במרכז אשר יהווה מקום אינטימי שמשדר חום והנאה לכל האורחים, אולם קטן שבו לא צריך לעבור ערב שלם בלי לראות אנשים מוכרים ולהסתובב על פני מאות אנשים זרים בשיחות חולין. כאשר בוחרים לערוך אירוע מצומצם ניתן לבלות את כל הערב עם אנשים מוכרים וקרובים אשר מתוכננים להיות איתכם ולחגוג יחד אתכם את האירוע. מקום לאירוע קטן יכול לבוא בגדלים שונים אבל הפואנטה היא זהה תמיד – מקום אינטימי המשמש כמבנה מפגש של אנשים קרובים ולא לאירועים גרנדיוזיים מדיי, שנותן אפשרות להרגיש את ההנאה הביתית עם המשפחה והחברים הקרובים גם בתוך אולם אירועים.

אילו סוגי אירועים ניתן לערוך במסגרת אולמות לאירועים קטנים?

בתוך אולם קטן ניתן לערוך אירועים מכל הסוגים – השוני היחיד מאולם אירועים גדול הינו בכמות האנשים שניתן להזמין. כשמזמינים מקומות לאירועים קטנים בדרך כלל תכוונו לכך שלא יהיה ניתן להזמין כמות אורחים נכבדת מעבר לכמה מאות אנשים על מנת לשמור על האווירה הנכונה שמספק לנו אולם קטן. אולמות קטנים מספקים אווירה מתאימה לכל סוג אירוע קטן שברצוננו לערוך – כאשר אנו מגיעים אל אולמות קטנים אנו חשים מיד כי מדובר במקום עוטף ונעים שברצוננו רק להישאר בו וליהנות בו עם אנשים הקרובים אלינו, ובמצב שכזה כמובן שניתן לערוך כל סוג אירוע שרק נרצה.

קיימים הבדלים רבים ומהותיים בין אולם גדול ובין אולם לאירועים קטנים במרכז. אולמות גדולים יכולים להראות לעתים מאיימים מעט על הלקוחות אשר רוצים בסך הכול מקום באווירה נוחה וקרובה, ומקבלים בסופו של דבר הפקה ענקית שבה לא זכו אפילו פעם אחת בערב האירוע לפגוש את קרוביהם שכן המקום כל כך גדול שניתן ללכת בו לאיבוד. כאשר בוחרים לערוך אירוע בתוך אולם קטן הבעיה לא קיימת – שכן המקום מספיק בדיוק למספר האורחים ומשכן את כולם באופן מרווח לחלוטין תוך שמירה על אווירה של אולם קטן באווירה המתאימה.

רשימת היתרונות של מקומות לאירועים

יש יתרונות רבים ללקוחות הבוחרים לערוך אירוע בתוך אולמות לאירועים בינוניים עד קטנים. חשוב לזכור שגם בהיבט הכלכלי מקום לאירועים קטנים במרכז מציע ללקוחותיו טווח מחירים מושך תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים במיוחד אשר ינעימו את זמנם של כלל האורחים. כמו כן, מדובר באולמות קטנים אשר מעוצבים באופן נפלא כאשר ניתן דגש מיוחד ואישי לכל חלק וחלק באולם. אולם קטן מיועד בדרך כלל לכמות מסוימת של אנשים שאינה עולה על 200 איש. בדרך כלל מדובר בסביבות 150 אנשים, בכמות שמשתנה מאולם לאולם.

כל אולמות לאירועים קטנים במרכז שונה מאולמות אחרים וכל בעל מקום מחליט לעצמו מהי כמות האנשים המקסימאלית שרוצה לאפשר כאשר בונה מקום לאירוע קטן. הדרך הטובה ביותר לבחור אולם עבור האירוע שלך הוא כאשר מתכננים לערוך אירוע קטן כלשהו היא לבצע בדיקה מקדימה במספר מקומות. על הלקוח לבדוק אילו מקומות לעריכת אירועים קטנים מומלצים לו על ידי אנשים מוכרים, חברים, משפחה, מכרים שהיו והמליצו לטובה – במקומות אלו רצוי להתמקד. יש ללכת אל המקום ולבדוק אם הוא מעוצב לטעמכם, אם מתאים לכמות האנשים שברצונכם לארח ואם תנאי המקום על פי שביעות רצונכם. דברים רבים משפיעים על בחירה של אולם אירועים קטן וטוב ובתעשייה של היום קיימים אולמות קטנים רבים מאוד , לכן תהליך הסינון חשוב ביותר אם אנו רוצים לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

מנהטן אירועים – מקום מעוצב, מושקע ומודרני!

מנהטן אירועים מציעה ללקוחותיה מקום לאירוע קטן בכדי לחגוג בו כל אירוע שרוצים לערוך. מנהטן אירועים הינה חברה מצטיינת אשר פועלת באופן מקצועי ומנוסה בתעשיית האירועים ותעשיית אולמות האירועים הקטנים בפרט. מנהטן אירועים גאים בעובדה כי מציעים לכלל לקוחותיהם שירות אדיב ומסור, עוברים עם כל לקוח ולקוח על כל פרטי האירוע ותנאי השכרת אולם אירועים קטן, ולא הותירו מעולם אף אחד בלי שקיבל את כל התשובות לשאלותיו. מנהטן אירועים מציעים ללקוחותיהם מקום לאירועים קטנים בו ניתן לארח כ165 אנשים, דבר המאפשר לשמור על אווירת המקום והנאה של כל האורחים. כאשר בוחרים במנהטן אתם יודעים שאתם מקבלים אולם לאירועים קטנים ברמה הגבוהה ביותר, אולם כזה שייצור חוויה ייחודית וחד פעמית.

מנהטן אירועים מעניקים אולם אירועים קטן במרכז, מעוצב באופן אטרקטיבי ביותר ומושך לעין, נקי ומתוחכם, השומר על אווירה חמה ומזמינה. כיום קשה מאוד למצוא בתעשיית אולמות האירועים מקום אמין שידע לתת שירות טוב ומסור, שייתן ללקוח הרגשה טובה כי פה מבצע עסקה טובה. בגלל ריבוי החברות המשווקות ומשכירות אולמות מסוג זה במרכז לקוחות יכולים לעתים למצוא את עצמם אובדי עצות בנוגע למקום בו יבחרו לערוך את האירוע המבוקש. מנהטן אירועים הם בדיוק הפיתרון לבעיה זו – כאשר מדברים על מנהטן אירועים, מדברים על מקום מהימן ויציב אשר עומד במרכז תחום אולמות לאירועים קטנים בזכות עבודה קשה וטובה של מקצועיות, אמינות ושמירה על איכות תמידית.

מאות לקוחות בשנה לא טועים!

אין ספק כי כל לקוח אשר ירצה אולם לאירועים קטנים ויגיע אל מנהטן אירועים יהיה מרוצה מהבחירה לאחר שיראה את השירות שמעניקים לו במנהטן אירועים ואת האולם הקטן אשר מציעים לו אנשי המקצוע המבינים – כל לקוח אשר יניח את עיניו על אולם האירועים הקטן של מנהטן אירועים ידע לבטח כי במקום זה הוא רוצה לערוך את האירוע שעליו חלם בדמיונו. מנהטן אירועים הם מקום אמין ומבטיח עבור כל לקוח. אם אתם מחפשים אולמות לאירועים קטנים במרכז אתם פשוט חייבים לקפוץ לביקור! מנהטן אירועים מציע ללקוחותיו שירות אדיב, מקצועי ומסור.