מחפש אולם אירועים עם מלצרים מזמרים? (כל שיר שתבחר!)
מקום נעים ואינטימי? חדש ומודרני? עם אווירה יוצאת דופן?
אוכל טעים במיוחד? קינוחים מפתיעים? שירות מכל הלב?

מנהטן אירועים הינו אולם אירועים מושלם עבור אירועים קטנים, על גבול תל אביב ורמת גן (ליד מתחם הבורסה).
המקום עוצב במיוחד עבור אירועים קטנים ומשמחים, וגאה לספק שירות של מלצרים מזמרים.
כאן תוכלו לחגוג כמ שצריך והמלצרים שלנו ישירו כל שיר שתבחר! אנו מחכים לכם!

הדבר הכי משמח ומרגש באירוע!

כל אירוע שנרצה לערוך, נרצה שהאורחים שלנו, יזכרו אותו לטובה, כמובן. על מנת שיזכרו אותו, רצוי שלא נערוך סתם אירוע, אלא נעניק לו משהו מקורי, שיראה יצירתיות ודמיון מפותח.

כיום ישנם כלים רבים ושונים להפוך אירועים למקוריים ויצירתיים. יש כאלו שבוחרים בזיקוקי די נור, יש כאלו שבוחרים באפקטים ויזואליים שונים, ויש מי שבוחר להזמין מלצרים מזמרים.

כולנו אוהבים לשיר, כולנו בוודאי אוהבים לשמוע אנשים בעלי קול נעים, מלצרים מזמרים, משלבים בתוכם, גם את האלמנט של קול נעים והם גם סוחפים בשירתם את האורחים. כך כל אירוע בהשתתפות מלצרים מזמרים, הופך באופן אוטומטי לחגיגה של ממש.

מה מהות השירות? מדובר במלצרים שבעת הגשת האוכל, פשוט שרים שירים שונים לפי סדר שירים שנקבע מראש. לעיתים הם גם עולים על הבמה, ונותנים הופעה של שירה וריקוד. מדובר כאן, לא רק בחבר'ה הם מלצרים והחליטו פתאום לשיר, אלא בחבר'ה שהם התקבלו לתפקיד, אחרי שנבחנו היטב בשירתם, והוכיחו שיש להם יכולת ווקאלית ואוזן מוזיקאלית טובה.

מלצרים אשר שרים שירים במהלך האירוע, מתאימים לכל אירוע משמח. כמובן שלא נזמין אותם לכנסים רציניים ומעמיקים, אך באירועי חתונה, בר מצווה, ברית או בריתה, או אפילו סתם ימי הולדת, הם יכולים להוסיף המון. ולהפוך את האירוע למשהו מיוחד, אשר כמוהו לא ידענו.

מלצרים מזמרים, גורמים לקהל לשיר ולרקוד, לזמן לעבור בלי שישימו לב, ולשכוח את כל מה שמחוץ לאירוע, ממנו באו ואליו ישובו אחרי האירוע.

מלצרים מזמרים בתל אביב

מחפשים מסעדה או אולם אירועים עם מלצרים שמסוגלים לשיר במהלך האירוע (כל שיר שתבחרו) באיזור תל אביב? מנהטן אירועים הינו אולם אירועים קטן וקסום על הגבול שבין תל אביב ורמת גן. כאן תוכלו להנות מחבורה מדהימה של מלצרים מזמרים מהשורה הראשונה. מלצרים בעלי קול נעים, חגיגי ומשמח, אשר כמובן, לא רק שרים יפה, אלא גם עושים את עבודתם כמלצרים, בצורה נאמנה.