טרנד חדש וסוחף בעולם האירועים: מגנטים לאירועים. חברות האירועים היטיבו לענות לביקוש של הקהל, ומציעות לכל אירוע שלל מגנטים אטרקטיביים וייחודיים. מגנטים אלו מתאימים לכל אירוע, מחתונה, ברית מילה, בר מצווה ובת מצווה, ימי הולדת . מגנטים מתאימים מאוד גם לאירועי חברות או אירועים עסקיים כמו כנסים או ועידות. לעיתים מופיע רק כיתוב עם גרפיקה קלה על המגנט, אך לעיתים מדובר בהפקה של ממש.

אולמות אירועים מקצועיים מציעים ללקוחותיהם מגנטים לאירועים המופקים על ידי צלמים מיומנים, וניתן בשעת השמחה לצלם את האורחים ולהפיק תמונות ייחודיות שלהם על גבי המגנטים. באופן כזה התוצאה היא מיידית וניתן להתרשם מהתמונות היפות כבר בהמלך האירוע!

באולמות אירועים מסוימים ניתן אף לקבל ייעוץ מקצועי באשר לעיצוב המגנטים, על ידי גרפיקאי או ארט דיירקטור מקצועי השייך לצוות החברה. את תמונות האורחים שומרת החברה או האולם למשל תקופה ארוכה, כך שניתן  לבקש העתק או הזמנה חדשה של מגנטים המבוססת על התמונות שצולמו במהלך האירוע. אולם המפיק אטרקציות מסוג זה בשלל סוגים הוא מנהטן אירועים.

אולם זה מוכר בזכות האירועים הייחודיים שהוא מפעיל. חלק מפעילות מנהטן אירועים עבור לקוחות האולם הוא הפקת מגנטים לאירועים אשר משאירים טעם טוב לכל אירוע. עם תום האירוע מחולקים המגנטים, ומשם – ישר למקרר.. אם אתם חושבים על אטרקציות מסוג זה אתם מוזמנים להתקשר למנהטן אירועים. הזמנת המגנטים היא קלה ופשוטה והתוצאה יפה ומיוחדת מאוד. מזל טוב ובהצלחה.