מחפשים מקום מושלם עבור בר המצווה של הבן? (באיזור המרכז)

אולם לבר מצווה שופע אווירה נעימה וייחודית? מקום חדש ומודרני?

מנות אוכל מפנקות? תפריט מגוון? קינוחים מדהימים?

וכל אלה מגיעים ביחד עם שירות לבבי, אדיב ומפנק?

אז הגעתם למקום הנכון!

אולם האירועים "מנהטן"  הוא המענה הנכון והנפלא בשבילכם ומתאים למסיבות בר מצווה ומסיבות יום הולדת!

המקום מושקע ומעוצב, עם רחבת ריקודים, פינות ישיבה מגוונות, עמדת DJ, צוות עובדים אדיב ומיומן – ומיקום,  ללא תחרות (ליד "מתחם הבורסה" ברמת גן).

אצלנו תקבלו מקום לבר מצווה בו ניתן לערוך אירועים עד 200 איש. מסיבה מדהימה שאף אחד מהאורחים שלכם -לא ישכח!

בר מצווה – חגיגה גדולה!

בגיל 13, אחרי העלייה לתורה, מה שכל ילד רוצה, זה לחגוג בר מצווה עם החברים והמשפחה. ההורים עובדים קשה כל השנה, ומחפשים מקומות לבר מצווה על מנת שהילד יחגוג בר מצווה כמו שהוא תמיד חלם. למעשה, בר מצווה, זו החגיגה הראשונה של הילד, ולכן חשוב שהיא תהיה גדולה ומושקעת. וכך למעשה אולם לבר מצווה מהווה את התפאורה המושלמת למאורע המשמח.

על מה כדאי להקפיד בבחירת אולמות לבר מצווה?

בר מצווה, להבדיל מאירועים משפחתיים אחרים, מחולקת לא פעם לשניים. אירוע לחברים ואירוע למשפחה. אך כאשר עורכים אירוע אחד, יש בו לרוב, יותר דגש על הצד של החברים מאשר על הצד של המשפחה. הסיבה היא חתן בר המצווה, שרוצה לחגוג את זה עם בני גילו במסגרת מקום לבר מצווה יחד עם חבריו לכיתה. אולמות לבר מצווה כוללים בדרך כלל רחבת ריקודים, עמדת די.ג'יי, בר משקאות ועוד מגוון אטרקציות לצעירים. יחד עם זאת, ישנם גם איזורים למבוגרים שרוצים להגיע ולכבד את המשפחה.

העולם שייך לצעירים

מחפשים אולם לבר מצווה במרכז? בעת תכנון האירוע יש לשים לב שאנו לא נוטים יותר מדי לתת דגש על הצד המשפחתי או הצד "המבוגר" ולהעניק לאירוע אופי צעיר יותר, כך נהוג בהרבה מקומות לבר מצווה שנחשבים למקובלים. למשל, רשימת המוזמנים, צריכה לכלול יותר חברים מכיתתו של חתן בר מצווה, מאשר בני משפחה שהוא לא מכיר או לא פוגש לעיתים קרובות, אשר, באירוע זה, הם פחות חשובים מבחינתו.

אין זה אומר כמובן, שאירוע בר מצווה, הוא רק לחברים. כאשר נוהגים לערוך אירוע אחד במקום לבר מצווה, מזמינים בדרך כלל את המשפחה הקרובה, על מנת להשתתף בחגיגה. עם זאת, כאשר עורכים שני אירועים, יוצרים הפרדה ברורה ביניהם. אירוע אחד הוא לחברים של חתן בר מצווה, ואירוע אחר הוא למשפחה המורחבת שלו. כך כולם משתתפים בשמחתו.

אולם לבר מצווה במרכז – אולם מהסרטים!

אצל מנהטן אירועים, תוכלו לערוך אירוע שהינו גם עבור החברים, וגם עבור המשפחה, ביחד ולחוד, ועדיין לשמור על גוון אינטימי, ואופי צנוע לאירוע. מנהטן אירועים, הוא אולם אירועים ותיק, אשר עורך שנים רבות, בר מצווה לילדים שונים, וכל בר מצווה שכזו הופכת לחגיגה להם, לחבריהם ולבני המשפחה שלהם. מחפשים אולמות לבר מצווה באיזור המרכז? אין טעם להמשיך לחפש, שכן מצאתם את המקום המושלם, אולם לבר מצווה ברמה הכי גבוהה שיש לאירוע של ילדכם. מצפים לראותכם.