כיצד עורכים בריתה?
ובכן, לא מעט הורים, שנולדה להם תינוקת חדשה, מתעסקים בשאלה הזו. מה בדיוק עושים במהלך אירוע בריתה?

האמת? מדובר במסיבה רגילה, רק שיש בה אורחת כבוד, והיא התינוקת החדשה. המסיבה מיועדת בדרך כלל כדי שכל החברים והמשפחה יזכו להכיר את התינוקת החדשה שהצטרפה אליהם. במהלך המסיבה, מזמינים את המשפחה הקרובה והרחוקה, חברים, ומכרים נוספים, ובכך למעשה חוסכים מהם ומההורים החדשים את הצורך לפגוש כל אחד מהם בנפרד.

"מנהטן אירועי בוטיק" שממוקמת ברמת גן מאפשרת לכם לחגוג בריתה במרכז שיכלול כמובן קייטרינג משובח, מוזיקה להנעמת הזמן, וניתן גם להעמיד מיקרופון, עבור אלו שמתעקשים לברך את ההורים ואת התינוקת החדשה. בדרך כלל נהוג, לערוך אירוע בריתה לאחר תקופה של שבועיים-שלושה, אחרי הולדת התינוק, וכמו כן, רצוי מאוד לערוך את הטקס בשעות הצהריים, כך התינוקת לא נשארה ערה בלילה. זה כמובן גם טוב להורים החדשים, שגם כך, מתקשים לישון בלילות, בגלל התינוקת.

דבר נוסף, שהוא טוב במסיבות מסוג זה הוא המתנות שמקבלים ההורים החדשים. לא נעים לומר, אך הרבה פעמים הורים חדשים נוהגים לערוך את האירוע על מנת לקבל מתנות שיתאימו לתינוקת, כמו כן, זה זמן טוב להתייעץ עם הורים מנוסים ולקבל מהם מידע שיכול לעזור ביום-יום, בגידול התינוקת ובחיים החדשים שיהיו להורים, חיים בהם, הם כבר לא לבד, אלא יש להם תינוקת לטפל ולדאוג לה.

בריתה במרכז – רק "מנהטן אירועי בוטיק"

עריכת אירוע בריתה הוא לא דבר פשוט לאור העובדה, שהיא באה לא הרבה זמן אחרי הלידה. אך מדובר באירוע משמח, שכל אחד מחכה לו, מהרגע שהתחתן ואולי אף קודם לכן.

מנהטן אירועים, מזמינה אותכם לערוך בריתה במרכז בסגנון פשוט וצנוע, באולם אירועים מעוצב ומושקע, עם צוות מלצרים מיומן וקייטרינג איכותי. אצל מנהטן אירועים, כל בריתה היא אירועי בלתי נשכח.