מנהטן

מנהטן אירועים , הוא אולם אירועים קטן ואינטימי שנמצא בקניון דימול, במתחם הבורסה ברמת גן. מדובר באולם אירועים ותיק, עם ניסיון של שנים בעריכת אירועים מסוגים שונים.
אצל מנהטן אירועים, תוכלו להנאות מעריכת אירועים משפחתיים, עסקיים, וחברתיים. מנהטן אירועים , מחזיקה צוות של מלצרים, שבנוסף לעבודת המלצרות שלהם, גם נוהגים לשיר, מה שנקרא מלצרים מזמרים.

בנוסף לכך, מחזיקה מנהטן אירועים , קייטרינג משובח מאוד, עם מזון איכותי הנעשה על ידי שף הבית. את תפריט האירוע תוכלו לקבוע יחד, בהתאם למנות שמגישים אצל מנהטן אירועים .
מנהטן אירועים , הוא אחד מהאולמות המעוצבים והנעימים למראה, אשר לא רבים כמוהו כבר קיימים כיום. מדובר על עיצוב שולחנות, עיצוב פרחים, ועיצוב אולם. לכל פרט קטן ניתן דגש רב, על מנת להעניק למקום ולאירוע, מראה מלבב ונעים.

אצל מנהטן אירועים , תוכלו לערוך אירועים עד 165 איש, מדובר באולם קטן ואינטימי, שמעניק לאירוע אווירה חמימה ונעימה. עם זאת, אצל מנהטן אירועים , ניתן לערוך גם מסיבות שונות, עם מוזיקה המתנגנת על ידי תקליטן מקצועי ואיכותי.
כל אירוע שתרצו לערוך, מנהטן אירועים היא המקום הטוב ביותר בשבילכם, תבואו, תתרשמו ותגלו עד כמה נעים יכול להיות אירוע, כאשר הוא נעשה באולם אירועים מתאים.
מנהטן אירועים , הוא אחד מאולמות האירועים הוותיקים בארץ, הוא אירח כבר מאות ואלפי אירועים מסוגים שונים, וכל מי שערך בו אירוע, התרשם וחזר לשם, כדי לערוך אירועים נוספים. כל אורח יוצא משם בתחושה, שהוא נכח באירוע בלתי נשכח. ככה זה שעורכים אירועים באופן מקצועי כמו אצל מנהטן אירועים.
 צרו עימנו קשר
חפשו אותנו גם ב:
מנהטן אירועים, ז'בוטינסקי 1, רמת גן. טל 03-7525858 פקס 03-6132377 עכשיו גם בפייסבוק "מנהטן אירועים"
דף הבית | גלריית תמונות | וידאו | הטעמים שלנו | ממליצים | מן העיתונות | אירועים פרטיים | צרו קשר | חתונות בוטיק.

אירועי חברה, מקום לאירוע - מנהטן אירועים, חתונות קטנות, מלצרים שרים, מקומות לחתונה קטנה, מסעדת מנהטן, אולם אירועים לברית, אולם לבת מצווה, אירוע פרטי, מקום לבת מצווה, מקומות לאירועים קטנים, מסיבת בריתה, חתונה קטנה, אירועים קטנים, אירועים קטנים במרכז, חתונות מיוחדות, מסיבת ברית, מסיבת בריתה, אירוע קטן, בת מצווה, בר מצווה, מלצרים מזמרים, ברית, בריתה, מנהטן, הזמנות לאירועים, אירועים עסקיים, זיקוקין, מגנטים לאירועים, אולמות קטנים.
 
גוגל +
Copyright © 2001-2014 Net-style. All rights reserved