מנהטן

מנהטן אירועים הוא אולם אירועים קטן ואינטימי שנמצא בקניון דימול, במתחם הבורסה ברמת גן. מדובר באולם אירועים ותיק, עם ניסיון של שנים בעריכת אירועים מסוגים שונים. באולם שלנו תוכלו להנות מעריכת אירועים משפחתיים, עסקיים, וחברתיים. צוות של מלצרים שבנוסף לעבודת המלצרות שלהם, גם נוהגים לשיר, מה שנקרא 'מלצרים מזמרים'.

בנוסף לכך, מחזיקה מנהטן אירועים קייטרינג משובח מאוד, עם מזון איכותי הנעשה על ידי שף הבית. את תפריט האירוע תוכלו לקבוע יחד איתנו, בהתאם להעדפות האישיות שלכם. מנהטן אירועים הוא אחד מהאולמות המעוצבים והנעימים למראה, אשר לא רבים כמוהו כבר קיימים כיום. מדובר על עיצוב שולחנות, עיצוב פרחים, ועיצוב אולם. לכל פרט קטן ניתן דגש רב, על מנת להעניק למקום ולאירוע, מראה מלבב ונעים.

אצלנו תוכלו לערוך אירועים עד 165 איש, מדובר באולם קטן ואינטימי, שמעניק לאירוע אווירה חמימה ונעימה. עם זאת, אצל מנהטן אירועים , ניתן לערוך גם מסיבות שונות, עם מוזיקה המתנגנת על ידי תקליטן מקצועי ואיכותי. ניתן לערוך אצלנו את כל סוגי האירועים!

האולם שלנו הוא אחד מאולמות האירועים הוותיקים בארץ, הוא אירח כבר מאות ואלפי אירועים מסוגים שונים, וכל מי שערך בו אירוע, התרשם וחזר לשם, כדי לערוך אירועים נוספים. כל אורח יוצא משם בתחושה, שהוא נכח באירוע בלתי נשכח. ככה זה שעורכים אירועים באופן מקצועי כמו אצל מנהטן אירועים.
 צרו עימנו קשר
חפשו אותנו גם ב:
מנהטן אירועים, ז'בוטינסקי 1, רמת גן. טל 03-7525858 פקס 03-6132377 עכשיו גם בפייסבוק "מנהטן אירועים"
דף הבית | גלריית תמונות | וידאו | הטעמים שלנו | ממליצים | מן העיתונות | אירועים פרטיים | צרו קשר.

אירועי חברה, מקום לאירוע - מנהטן אירועים, אולם לחינה מדהימה, חתונות קטנות, מלצרים שרים, מקומות לחתונה קטנה, מסעדת מנהטן, מקום לברית, אירוע פרטי, מקום לחינה, מקום לבת מצווה, מקומות לאירועים קטנים, מסיבת בריתה, חתונה קטנה, אירועים קטנים במרכז, אירועים קטנים, מסיבת ברית, אירוע קטן, אולם לבת מצווה, אולם לבר מצווה, אולם אירועים ברמת גן, מלצרים מזמרים, אולם לברית, בריתה, מנהטן, אירועים עסקיים, הזמנות לאירועים, זיקוקין, מגנטים לאירועים, אולמות קטנים.
 
גוגל +
Copyright © 2001-2014 Net-style. All rights reserved